Malý klíček od velké brány - První díl

22. ledna 2010 v 19:31 | MyshQa
Moje první povídka na téma Naruto tak snad se bude líbit. Takže v této povídce se snažím trochu vžít do Sasukeho v určitých věcech, protože on je to jinak velmi milý kluk, ale to ví všichni přívrženci Sasukeho, že ? :D Tak to zkuzte přečíst a napište mi koment jestli se líbilo XD.
Změna, změna a další změna


,,Proč já" vzlykala růžovovláska kamarádce na rameni.
,,Proč zrovna já Ino? Proč? " mumlala v pláči.
,,Ale to bude dobrý Sakuro, tak už nebreč" snažila se jí Ino utěšit, ale vůbec to nepomohlo, spíš to naopak zhoršilo celou situaci.
,, Ne, to teda nebude dobrý "vzlyk", koukni jak vypadám" křičela skoro Sakura a podívala se do zrcadla na své kraťoučké vlasy.
,, Vždyť víš, že se Sasukemu líbí holky s dlouhými vlasy, ale než mi dorostou bude už pozdě" zamumlala už klidným hlasem.
,, No vidíš, teď se zase může zajímat o mě a o ostatní holky" snažila se zavtipkovat Ino. Sakura po ní vrhla vražedný pohled.
,, Ale no tak, přece ti krátký vlasy nezkazí celý zbytek života, než ti dorostou. Vem to z tý lepší stránky, třeba se mu to bude líbit"snažila se Ino najít cokoliv co by jí uklidnilo, ale nebyla si jistá výsledku. Kupodivu ale Sakura jen kývla hlavou.
,,Asi máš pravdu" setřela si slzy a dala si vlasy za ucho.
,, A víš co ? Půjdem ven..... tedy jen co nebudeš mít tak červené oči"usmála se Ino a hodila jí kapesník.


Zrovna se procházeli parkem a smáli se když v tom něco neidentifikovatelného zaslechly.
,,Sakuro !!!" volal po ní blonďáček a běžel k ní. Sakura se otočila, aby se zeptala proč tak řve, ale zahlídla jeho černovlasého kamaráda.
,,Pane bože to je Sasuke." pomyslela si a v duchu panikařila.
,,Neboj vypadáš dobře" špitla jí blondýnka do ucha a už běžela k Sasukemu. A jen co k němu doběhla obmotala se mu kolem krku a šibalsky mrkla na Sakuru.
,, Jé Sakuro co to máš s vlasy?" ptal se překvapený Naruto.
,,No jo no, už to chtělo něco jiného" pousmála se a doufala, že se to Sasukemu líbí.
,, Jdeme se Sasukem do kanceláře babči Tsunade a máš jít s náma." zasvětil Sakuru do své výpravy s kamarádem.
Po cestě k Tsunade Naruto povídal, povídal a povídal a Sakura se i ráda zaposlouchala. A to už stály před kanceláří madam Hokage. Vešli dovnitř a Ino šla domů.

,,No to to trvalo" řekla aniž by vzhlédla od papírů. Všichni tři stáli před jejím stolem a čekali až jim řekne pro č si je zavolala, ale Tsunade mlčela dál.
,, Tak proč sis nás sem zavolala" nedočkavě a nezdvořile vyprskl Naruto.
,,No " začala ,, Mám tu dvě věci" zase se odmlčela a pak pokračovala. ,,Váš sensei je na misi, která potrvá dlouho, takže budete spojeni s týmem Kurenai a pak taky mám pro vás tyto papíry." podala jim štos papírů a oni se na ni nechápavě podívali.
,,Jde o ten požár tady?" zeptala se Sakura
,, Ano přesně o to. Ten požár vniknul do místností kde máme spisy ninjů a bohužel se jich valná část spálila na popel" unaveně si povzdechla a pokračovala ,, A taky mám pro vás novou misi" dořekla a Naruto vískal radostí a skákal až dostropu, takže ho Hokage musela uzemnit svou pěstí.
,,Budete nám s týmem Kurenai pomáhat zakládat spisy opět na jejich místo" a přitom se dívala na reakci Naruta.
,,COOOŽE !!!???" protáhl Naruto a zatvářil se kysele. ,, To jako máme dělat takový pakárny!?? Proč nemůžem dostat normální misi!" založil ruce a nafouknul tváře. S vysvětlením, že žádné jiné nejsou spokojen nebyl, ale šel ven a podle rozkazů "bábinky" šel za Kurenai a jejím týmem.


,,Hinato musíš se naučit pořádně držet rovnováhu, takhle by tě zachvíly nepřítel dostal" zavelela Kurenai a Hinata ihned stála na nohou a rozeběhla se proti Kibovi. Ten se obratně vyhnul její ráně, druhou zablokoval a svojí ránou ji opět posla k zemi.
,,Auu" zaúpěla a zase vstávala.
,,Musíš mu zajmou Akamara jako rukojmí to pak bude nahranej" zavolal culící se Naruto přišel blíž. Sasuke a Sakura šli hned za ním, ale odbočili ke Kurenai.
,, Co tu dělaj takový paka jako vy? Neměli byste spíš trénovat než radit ostatním?" zabručel Kiba a stoupl si před Naruta. Naruto se už, už nadechoval, že mu něco řekne, ale předstihla ho Kurenai.
,, Od teď jsou součástí týmu, takže se prosím všichni nepozabíjejte" a koukla přitom na Naruta a Kibu.Pak ještě mrkla na Sasukeho, ale s ním si nemusela dělat starosti. Je něco podobného jako Shino. Pak se podívala na velký štos papírů co drželi a na svůj zadýchaný tým, tedy rozhodla se.
,,Tak vidím, že máte co vyplňovat tak si posedejte na lavičky a pusťte se dotoho a můj tým si teď taky odpočine. Všichni kývly a vrhli se na lavičky. Kiba si lehl do trávy a Shino si sedl vedle Sakury a začal vybalovat svačinu. Naruto si sedl vedle Sakury a na Hinatu vyzbylo místo vedle Sasukeho i když tam by nejraději seděla Sakura.
Vzala tedy papíry a šla psát. Cítila se taková volná a při pomyšlení na to se pousmála a zastrčila si vlasy za ucho, ale v tom ji zatnulo. Úplně zapomněla, že už je nemá dlouhé a že kvůli nim brečela půl hodiny. Trochu posmutněla a šla se věnovat otázkám.
Otázky se hlavně týkali osobních věcí :
  1. Jméno a Příjmení
  2. Věk
  3. Bydliště
  4. Rodina - do téhle otázky zapadali otázky typu - Máte sourozence? Kolik? Sestru nebo bratra? Máte oba dva rodiče atd....
Sasuke se na tu stránku podíval a celou až do konce ji pročetl. Nebylo tam nic co by mohl vyplnit. Hinata si toho všimla. Moc o něm nevěděla a trochu se ho i bála, ale byla hrozně zvědavá.
,, Sasuke-kun ty- ty to nevyplníš?" trochu se jí třásl hlas.
,, Ne" jenoduchá a výstižná odpověď.
Chvíli jen tak mlčeli a Sasuke vyplňoval štos papírů s otázkami, o kterých si myslel, že jsou dost zbytečné. V Hinatě se najednou probudila odhodlanost si sním popovídat. Dost se ale styděla, vypadal tak odměřeně.
,,S-Sa-Sasuke-kun?" opatrně se zeptala a doufala, že není moc dotěrná
,,Hm?" zahučel a dál se věnoval papírům
,,E-m ja-jaký je to být v týmu s Na-rutem ? " řekla a přitom se na něj koukla. Sasukeho ta otázka trochu překvapila.
,, No ... jako s nadopovanou veverkou" řekl co si o něm opravdu myslí a Hinatě cukali koutky a přitom se podívala na Naruta. Sledovala jak furt hučel do Sakury a trochu posmutněla. Záviděla to Sakuře, že se o ní Naruto zajímá.
,,Proč k nim nejdeš?" zeptal se Sasuke a odložil papíry stranou. Hinata na něj jen udiveně pohlédla.
,, Já pr-promiň jestli tě tu otravuju já ... " nestihla dokončit větu.
,,Ne, neotravuješ" odmlčel se ,, Proč se sním víc nebavíš? Myslím s Narutem." zeptal se a upřel na ni pohled. Hinata trochu zrudla a koukla se jinam.
,,A-a proč?" řekla skoro myším hláskem.
,, Mám dojem, že se ti líbí, nebo ne?"hned odpověděl a koukl na ní.
,,, No ... já- eh..." zakoktávala se a zrudla až ke kořínkům vlasů.
,,Takže jo" odpověděl za ni. Ona jen přikývla hlavou.
,,Tak proč se sním víc nebavíš?" zajímal se Sasuke.
,, No .. vlastně se skoro vůbec nevidíme a já nevím o čem se s ním bavit" přiznala Hinata i když to byla tak napůl výmluva.
,,Teď jsme jeden tým a rád chodí na ramen a taky máme společnou misi, to se určitě uvidíte dost, ne ?" zapřemýšlel Sasuke a díval se do dáli. Hinata byla překvapená. Většinou ho vídala zamlklýho a sotva se bavil i svými týmovými parťáky.
,,Si ji-jiný než jsem m-myslela" špitla
,,Jiný ?" dost nechápal co tím myslí
,, Bý-býváš takový zamlklý a- a nepřístupný. K holkám h-hlavně "zakoktala a doufala, že ho tím neurazila.
,, Jsou otravné!!"zabručel Sasuke a pokračoval ,, Pořád jenom Sassííí a ahoj Sasíčku a Sasuke tohle, Sasuke tamhleto, jde jim o to abych s nimi chodil a oni byli populární" odmlčel se a koukl na ni ,, Ale s tebou se dobře povídá" řekl a zase se koukl do dáli. To Hinatu potěšilo a měla chuť najít nějaké téma, aby si s ním popovídala.
,, Dneska je hezký den, jako stvořený na procházku" řekla bezmyšlenkovitě a podívala se na oblohu.
,, Ráda se procházíš? " zajímal se.
,,Jo a t-ty?"trochu se zadrhla, ještě pořád se styděla.
,, Jasně, kam ráda chodíš já .......


Konečně dodělala tu hromadu papírů a taky jí konečně přestal otravovat Naruto, protože ten prozměnu se pral s Kibou. Koukla se na Sasukeho a uviděla jak se baví s Hinatou. Neměla nic proti Hinatě, ale zrovna teď jí šíleně záviděla. Sasuke se sní bavil naprosto normálně, ale jí většinou řekl, že je otravná a nebo ji nějak odbil. Trochu posmutněla a dala si vlasy za ucho a už tu byl zase ten hnusný pocit.
,, Jsou tak krátký" zašeptala. Vzpomněla si na ty papíry a vypadalo to, že Sasuke je má už hotoví, půjde k němu a vezme mu je společně s Narutovými. Už vstala udělala několik kroků, ale najednou někdo zařval ,,Pozzooor !!!! " ale to už bylo pozdě.
He tak snad líbí. Já vím, že jsem slibovala tu o tý blondýnce, ale musim něčím začít abych se rozepsala. A pozor nemyslete si že fandim páru SasuHina to vážně ne XD
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama