Březen 2010

Zhoupni se tam, zhoupni se sem ...

31. března 2010 v 23:27 | MyshQa
Zkouška s jehlou na lampě proběhla ... proběhla s celkem dobrým výsledkem. Tedy hýbala se jak jsem chtěla, ale pořád se hýbala málo takže jsem ji uklidila mezi nitě.

Ovšem!!! Četla jsem o kyvadýlkách, kterých se ptáte na otázky a oni odpovídají ano, ne, newím. Dočetla jsem se, že chvíly trvá než opravdu bude ukazovat odpovědi a proto se radí nosit jej u sebe, aby si na vás zvyklo.
Zkusila jsem to s tím pohybem pomocí myšlenky, ale tentokrát ne s jehlou, ale s přívěškem, který sem teď nějaký ten týden nosila.

click celý článek

Just like waving flag ...

31. března 2010 v 20:10 | MyshQa

Už jste slyšeli tu novou písničku pro Haiti ? Je krásná a je dojemný jak tam zpěváci pro Haiti zpívá. Tady si to poslechněte Wavin Flag

Astrální cestování ...

31. března 2010 v 20:02 | MyshQa
Tak chystám se vyzkoušet astrální cestování. Jde o to, že vaše duše jakoby vyjde z těla a cestuje si po pokoji, zkušenější po bytě a ti snad nejlepší i venku.

Sedíte v křesle, nebo ležíte na posteli hlavně byste se měli uvolnit jak už tělem tak i myslí. I když v leže musíte dávat pozor abyste neusli :D.

Můžete udělat i ochraný kruh. A protože nevím jak to svými slovi vysvětlit tady máte adresu kde je to vysvětleno dopodrobna : http://www.mikimoc.estranky.cz/clanky/astralni-cestovani/pro-zacatecniky

Myšlenkový experiment ...

29. března 2010 v 20:46 | Tsukiko
Takže jsem zkusila zatím takovej pokus. Dala jsem na nit jehlu, nit byla asi 20cm dlouhá, za druhý konec kde nebyla jehla sem držela nit, tak aby se jehla nedotýkala stolu a nechala ji aby se přestala "vrtět". No a pak jsem se jí snažila pomocí myšlenek rozhejbat z prava do leva, nahoru dolů a do kruhů.
A vážně mi to šlo musim se pochválit :D. Jen mam trochu strach, že se hejbala jen proto, že se mi klepala ruka. Při pomyšlení aby šla doleva tak šla doleva, ale nevím jestli za to nemůže ta moje ruka nevyklepaná.
Takže jsem nit s jehlou přilepila na lampu jako že to zkusím takhle, ale taťkovi dochází trpělivost a chce, abych se učila čož se nechce zase mně a na notebooku jsem jen proto, že večeřim XD.
Nu, mám takový dojem, že to vyzkouším na té lampě zítra ráno :).

Začínající magik ...

29. března 2010 v 17:59 | MyshQa

Slyšte, slyšte bude ze mě magik, čarodějka, mág jak je komu libo. Právě se o magii něco učím, začala mě nějak zajímat. Ještě přesně newím o čem, nebo co přesně magie je takže sem zatím nemůžu dát nic pro přiblížení. Taky se kouknu na alchimii ta mě taky chytla a já doufám, že jenom tak zase nepustí :-).

Upírek

27. března 2010 v 21:46 | MyshQa
Tak jsem si tak hrála s mým okem a zoubky XD
Oko
Moje očíčko =3
Mouth
Chramst tě XD