Zhoupni se tam, zhoupni se sem ...

31. března 2010 v 23:27 | MyshQa
Zkouška s jehlou na lampě proběhla ... proběhla s celkem dobrým výsledkem. Tedy hýbala se jak jsem chtěla, ale pořád se hýbala málo takže jsem ji uklidila mezi nitě.

Ovšem!!! Četla jsem o kyvadýlkách, kterých se ptáte na otázky a oni odpovídají ano, ne, newím. Dočetla jsem se, že chvíly trvá než opravdu bude ukazovat odpovědi a proto se radí nosit jej u sebe, aby si na vás zvyklo.
Zkusila jsem to s tím pohybem pomocí myšlenky, ale tentokrát ne s jehlou, ale s přívěškem, který sem teď nějaký ten týden nosila.

click celý článek


Tentokrát jsem ten přívěšek nevěšela na lampu, tak jako jehlu, ale na špejly opřenou o dvě vysoké sklenice. Nechala jsem srdcový přívěšek se uklidnit a pak jsem se na něj soustředila. Výsledek? Lepší než u jehly můžu říct. Byly to sice stále malé pohyby, ale větší než u jehly.

Taky k mému zděšení jsem zjistila, že mi na jednom místě maličko to srdíčko zrezlo a usoudila sem, že už bych se s ním neměla koupat XD (Newí někdo jak se zbavit rzi?)

Taky jsem četla o hůlce, jak se vyrábí atd... Teda ... opravdu hůlka je něco co zrovna mít nemusim, ale mam takový dojem, že jednou příjde den kdy si taky jednu budu muset udělat. Beeee, vážně do hůlky se mi ani trochu nechce, teda hlavně s křišťálkem na špičce ...
 


Komentáře

1 °JaNčA & PePíK° °JaNčA & PePíK° | Web | 4. dubna 2010 v 18:19 | Reagovat

nj, už se nám to krátí. A zejtra ještě velikonoce... omg jak já ty tradice nesnáším....

2 NiKkushKa NiKkushKa | Web | 6. dubna 2010 v 18:14 | Reagovat

noo vyzerá to zaujímavo :) potom daj vedieť či to poriadne funguje :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama