Duben 2010

Umělci (SasuSaku)

23. dubna 2010 v 21:08 | Tsukiko
Pokouším se o kapitolovku, kterou mám dojem asi dopíšu XD. Alejestli to budete číst berte na vědomí, že jsem začátečník a ještě nikdy jsem žádnej příběh nedopsala XD a proto taky vypadaj tak hrozně. Nu abych se zlepšila tak začínám psát a vás bych chtěla o něco poprosit.

Prosíím přečtěte si to a do komentářů napište jaký to bylo! Vytkněte mi každou chybu kterou uvidíte!!Chci se z nich poučit k lepšímu psaní !!!! "Plosík"


Padá láska

12. dubna 2010 v 17:43 | Tsukiko
No na jednodílnou povídku je to asi moc krátký, přemýšlím jestli bych to neměla dát do básniček, ale na ty je to zase moc dlouhý :D Tak snad se vám to bude líbit a pochopíte to. Tak mi pak prosím napište komentář co si o tom myslíte :)

Diplom

10. dubna 2010 v 19:38 | Tsukiko
Wuááá kukejte co sem dostala od NiKkushKi

Pokrok ....

6. dubna 2010 v 21:39 | Tsukiko
Hlásím pokrok!!!
Tedy zkoušela jsem rozhoupat kyvadlo myslí, aniž bych ho držela nebo se ho nějak dotýkala, tudíž vyselo na nějaké tyčce a tak ....

Bylo úžasné vidět jak se mi "kyvadlo" (ve skutečnosti přívěšek na krk) rozhoupalo. Sice málo, co se dá dělat jsem začátečník, ale přeci. Udělalo mi to velikananánskou radost XD. A budu v tom pokračovat.
Taky jsem našla dva kamarády (oba sou dospělí XD) a sme taková parta co by se ráda dozvěděla něco o magii nebo a o "podivuhodných" věcech, ale nevíme o tom v podstatě nic moc.

Já už musím končit chci se učit matiku máme totiž 3 čtvrtletní test, tak mi držte palce prosím ... a určitě se hned ozvu ohledně dalších pokusů nebo výtvorů. :)

Desing ...

5. dubna 2010 v 17:33 | Tsukiko
Tak je tu nový desing. Ten obrázek jsem si půjčila z deviantartu. Fakt se mi ten obrázek líbí tak sem ho dala jako desing, ale problém je, že na PC ten desing vidím bez těch bílých okrajů, ale na notebooku tam ty bílé okraje jsou.
Tak newím jestli je to jen spožděná reakce, nebo tam ty okraje opravdu jsou, proto bych ráda jestli byste pak dole v anketě hlasovali co vidíte =3.

A k tomu desingu ... kdyby ten kluk byl živý a v lidský podobě tak bych ho asi sežralá "WUÁÁÁÁ", jo a pak máte pod odkazem na blog tff písničku z Jigoku Shoujo Futakomori.

Takže snad se líbí a nezapomeňte mi hlásnout v anketě co vidíte ...