Listopad 2010

Mylset, ale nemyslet.

23. listopadu 2010 v 20:49 | Tsukiko
Jestli jste někdo četl první článek o PSI Wheelu, tak už zřejmně tušíte, kam tím názvem mířím. Kdo neví může si to přečíst ZDE, ale ve zkratce jde o to, že nesmíte myslet na to, co chcete, aby Wheel udělal.

Když jsem posledně psala o Wheelu, tak asi dva, tři dny na to mi nějak nešlo ho roztočit. Trvalo dlouho než se mi roztočil a za chvíli se točit zase přestal a to ani nemluvím o ovládání směru T.T .
Došla jsem k závěru, že mám zřejmně málo energie a to jsem cítila i bez Wheelu, tak jsem si dala pauzu.
A teprve dnes jsem se odhodlala to znova zkusit A HLE! Točilo se, ovšem pomalu a kdykoliv jsem pomyslela na to, že to ukážu bráchovi, okamžitě se zastavil. Nu a zjistila jsem, že když si v duchu říkám, kam se to má točit skoro to nejde, a tak se snažím si to pouze představovat a vůbec nemyslet, ale to jde ztěžka ! Poslouchá, ale jde to ztěžka. Fju doufám, že se to zlepší, abych Wheel mohla dát pod skleničku a posunula se o level :D

Ale ten problém s bráchou! Opravdu kdykoliv mu to chci ukázat jak se Wheel točí, tak se vždycky zastaví! Ale což o to, ale když si ze mě brácha utahoval x3, tak jsem mu řekla, ať si to zkusí sám. Dal k tomu ruce a ono se to točilo :D! Já to fakt nechápu.

No doufám, že jsem vás neunudila ^^ a já jdu znovu cvičit s Wheelem ( nebo koukat na ČT2 na francouzkej film ? x3)

Naruby, rub naruby

19. listopadu 2010 v 20:10 | Tsukiko
To bylo slunce zelené a tráva červená, voda nabrala krémové barvy a nebe zešedlo. Na polích, místo krav, právníci se pásli. Kolena červená od trávy, z huby jim trčela tráva a za nima štěkající psi, aby přidali, než slunce zhasne, chtějí mít spaseno.

V továrně zas tlačící se účetní čtyři na metru čtverečním. Jedni polomrtví hlady, druzí ušlapáni, ale jsou zde i dobré případy. Ti průbojní, kteří si dokáží naplnit žaludek se mají ze všech nejlépe, do doby, než jim setnou hlavy a pověsí na hák do mrazáku. Na vše zde dohlížejí kuřata, ale když potřebují pomoc, běží to vyslepičit medvědům, kteří ochotně přikládají ruku k dílu. Ovšem, medvědi nepomáhají pouze zde, ale i jako ochranka.
Kdo že potřebuje ochranku? Přeci naše carstvo, kolik císařství, tolik lvů, vládců. Tedy všeho všudy deset lvů a kolik lvů tak dvojnásobek lvic. A pak jsou tu ministři, tygři a leopardi. Podle barvy srsti poznáte jaké císařství zastupují.
Za slušnost, když vás císař k sobě pozve, se bere šlechtěný dárek. Šlechtěný dárek má pouze čtyři druhy. Žena se šedýma očima a černými hřebýkovými vlasy. Muž se zelenýma očima a s hnědými hustými vlasy. Muž s  modrýma očima a s blonďatými vlnitými vlasy. A nakonec žena s pletí posetou pihami s očima hnědýma se zrzavými kudrnatými vlasy.
Císaři jich mají nespočet, chovají je v klecích a chodívají se na své šlechtěné mazlíčky dívat, avšak nesmí býti samice u samce, jejich kříženec by musel býti popraven, v nejlepším případě vyhoštěn.

Carstvo se rádo dívá na politické rodeo. Na politikovi vždy sedí opice, a která se na politikovi udrží nejdýl, vyhrává. Tento sport pořádají na památku vyhynulých býků a poté krav, které bez nich nemohly pokračovat v božím údělu. Ale politiků ubývá, proto se používají chemici. Jeden takový chemik byl zavřený v kleci a čekal než přijde nařadu. Zvenku byl trochu slyšet řev opice, ostatní přehlušily veliké hodiny se svým tik-tak. Tik-tak....tik-tak......tik-tak......

Vzbudil se celý spocený, otřel si čelo a rozhlédl se po pokoji.  Byl to jen sen .... hlasitě se rozesmál a smál se a smál, ale to se lekl rachotu okovů! Otevřel oči a nad ním se skláněl vlk s vyceněnými zuby držíc pouta chemika v tlamě .....

Den šestnáctý, měsíc jedenáctý

16. listopadu 2010 v 22:36 | Tsukiko
Den kdy jsem si uvědomila .....

 že je to s mnou už špatný. Znáte ty situace, kdy vám ostatní říkají co byste měli dělat? Např. jez víc zeleniny, neseď pořád u toho počítače, narovnej se, měl/a by ses víc učit. Známe to určitě každý, hlavně od svých rodičů, ale často s tím neděláme nic.  Ale pak přijde den, kdy si to uvědomíme my sami a ten můj nastal někdy na počátku minulého měsíce. Když jsem si to uvědomila moje první slova byla, že je to se mnou už moc špatný. A tak se s tím pokouším něco dělat.

Moje plány na budoucnost jsou velmi optimistické, radostné a určitě reálné pokud budu tvrdě makat.
Např. škola. Tenhle školní rok jsem se učila víc než za poslední 6., 7. a 8. třídu a to kdybyste věděli co u mě znamená učení, smáli byste se.

Pod perexem

PSI Wheel

12. listopadu 2010 v 20:48 | Tsukiko
Na začátek, než začnu psát o větrníčku, bych chtěla napsat pár slov mimo.
Asi za prvé, což mě nejvíce potěšilo bylo, že i když jsem tu dlouho nebyla, tak si toho aspoň jeden člověk všiml. Takže ti Lucerničko moooc děkuju x3. Měla jsem málo času, tak jako spousta ostatních jsem byla vyčerpána školou a tím, že začíná má zimní únava. Krom toho jsem se snažila trénovat s větrníčkem (PSI Wheel), taky meditovat a trochu srovnat věci v životě.

Za druhé jsem, když jsem měla více času, prošmejdila Srdce blogu kde byl článek Třídímě blogy do kategorií. A co že bylo na tom tak úžasné? Určitě jste alespoň jednou viděli rubriku s názvem Magie. Teď se jí nevěnuji, pouze rozvíjím jinačí schopnosti, ačkoliv základy z magie mi zůstali ;). No a tak jsem pročítala, mimochodem, komentáře k tomuto článku a narazila na komentář kde dotyčná žádala o kategorii magie. Ihned jsem se podívala na její blog a byla jsem příjemně překvapena. Možná to bude tím, že není puberťačka, tudíž tam nepíše jen o amatérských pokusech a jejím rychle provedeným deníčku. Rubriky krásně rozděleny, že i naprostý idiot by se v nich vyznal, design má nenásilnou tmavou barvu takže se nemusíte bát v noci na tu stránku jít. A asi nejdůležitější jsou informace, které jsou (podle toho co jsem si přečetla) srozumitelné. *extáze* http://ladyrovena.blog.cz/ - to, jak jste určitě všichni pochopily, je opěvovaná stránka

PSI Wheel pod perexem