PSI Wheel

12. listopadu 2010 v 20:48 | Tsukiko
Na začátek, než začnu psát o větrníčku, bych chtěla napsat pár slov mimo.
Asi za prvé, což mě nejvíce potěšilo bylo, že i když jsem tu dlouho nebyla, tak si toho aspoň jeden člověk všiml. Takže ti Lucerničko moooc děkuju x3. Měla jsem málo času, tak jako spousta ostatních jsem byla vyčerpána školou a tím, že začíná má zimní únava. Krom toho jsem se snažila trénovat s větrníčkem (PSI Wheel), taky meditovat a trochu srovnat věci v životě.

Za druhé jsem, když jsem měla více času, prošmejdila Srdce blogu kde byl článek Třídímě blogy do kategorií. A co že bylo na tom tak úžasné? Určitě jste alespoň jednou viděli rubriku s názvem Magie. Teď se jí nevěnuji, pouze rozvíjím jinačí schopnosti, ačkoliv základy z magie mi zůstali ;). No a tak jsem pročítala, mimochodem, komentáře k tomuto článku a narazila na komentář kde dotyčná žádala o kategorii magie. Ihned jsem se podívala na její blog a byla jsem příjemně překvapena. Možná to bude tím, že není puberťačka, tudíž tam nepíše jen o amatérských pokusech a jejím rychle provedeným deníčku. Rubriky krásně rozděleny, že i naprostý idiot by se v nich vyznal, design má nenásilnou tmavou barvu takže se nemusíte bát v noci na tu stránku jít. A asi nejdůležitější jsou informace, které jsou (podle toho co jsem si přečetla) srozumitelné. *extáze* http://ladyrovena.blog.cz/ - to, jak jste určitě všichni pochopily, je opěvovaná stránka

PSI Wheel pod perexem

A teď k PSI Wheelu. Protože jsem vám o něm vůbec nepsala, musím sem napsat jak to probíhalo od začátku, až do konce tak doufám, že vás neunudím.

Začalo to tím, že jsem se chtěla naučit levitaci. Nechat věci poletovat, popřípadě i sebe, to mě neuvěřitelně vzrušovalo, ovšem jsem se dočetla, že by bylo lepší začít telekinezí. Kdo neví, telekineze spočíva v posouvání věcí pomocí myšlenek a vaší vypracované vůli. A nejlehčí způsob jak s telekinezí začít je vyrobit si PSI Wheel, neboli česky větrníček.

Tady vedle máte jak se větrníček vyrábí. Já si větrníček vyrobila pomocí gumy, jehly a papírku velikým asi jako malíček. Pokud můžu poradit, má zkušenost mi říka, abyste jehlu do gumy, korku atd... nezapichovali tou ostřejší částí, ale právě naopak. Strana kde je očko je hranatá, tudíž se s větrníčkem velmi, velmi špatně manipuluje. To bych si nechala na pozdějc.

A teď, určitě jste si všimli, že papírek na obrázku je bílý a není bílý jenom tak pro zábavu. Se světlými věcmi se lépe pracuje, proto doporučují začít s bílým větrníčkem.


Hledala jsem něco o tom jak PSI Wheel roztočit a mimo jiné, že se dozvíte jak na to, se dozvíte i pár "nepsaných pravidel". Např. že telekinezi byste se neměli učit, abyste někomu ublížili (nejčastěji používají vrhání nožů), nebo pro lacinou slávu atd... . Ale to hlavní je jak větníček roztočit. Spousta blogů to okopírovala od jiných blogů bezesnahy to jakkoliv upravit, napsat vlastní zkušenost (pokud mají), prostě se dočtete na 5 blogách jednu a tu samou "kravinu" jako na tom prvním. Ale já našla jeden blog, který čerpal z jiných webů, ale nebylo to pouze z jednoho webu, bylo to upraveno s použitím odkazů kde dotyčný čerpal + obohacení o vlastní zkušenost. http://klick-klack.blog.cz/0702/jak-na-psi-wheel

Hned na začátku píše jednu velmi rotumnou radu cituji ;) Jde jen oto, aby člověk vůbec nemyslel na to, co chce, aby mu wheel udělal. Tato věta je podle mě základ. Nebudu vám zde rozepisovat co vše radil, to si můžete přečíst sami, ale napíšu vám jak jsem k roztočení PSI W. došla já.


Vlastně to byla taková náhoda. Větrníček jsem měla připravený a postupovala jsem podle postupu. Byla noc a já seděla za PC a větrníček před obrazovkou na stole. Zkoušela jsem to asi deset minut, ale velmi mi nešlo nemyslet na to, že ho chci roztočit, no a on porád ne a ne točit se. Tak jsem se na to vykašlala a šla si přečíst i ten postup, který bych dělala po roztočení Wheelu. No a tak jsem se poškrábala za krkem, chvíly se krku jen držela a nevšimla jsem si že mám loket v 2cm vzdálenosti od Wheelu. A TU BYLA NÁHODA Wheel se začal točit a točil se pořád, tak jsem dala loket pryč a dotočil se, pak zase loket k Wheelu a začal se točit znova. Byla jsem strašně nadšená, ale bylo už mooooc pozdě a šla jsem spát. Ráno jsem to zkusila znova a to jsem měla plno energie, přiložila jsem ruce k Wheelu a točil se jak zblázněný, ovšem po směru hodinových ručiček. Jsem pravák a v článku, který jsem četla bylo, že pravákům se točí protihodinovým ručičkám. Byl to pro mě signál začít s 2. fází a to ovládání směru. Takže jsem se celou dobu pokoušela o to, aby se točil proti hodinovým ručičkám.

Ukazovala jsem to mamce a taťkovi a taky si postěžovala, že se točí jen na jednu stranu. No a ta'tka řekl jen tak "A teď doleva" a on se opravdu točil doleva! A tak jsem byla spokojená, že se točí do leva a snažila se, aby se zase točil doprava a ono nic. Zdráhal se stejně jako předtím doleva a stím se potýkám doteď, ačkoliv určovat směr už pro mě není tak těžký, už docela poslouchá, pořád jsou občas zádrhly, a proto musím hoooodně moc trénovat.

Plus ještě jedna rada. Pokud vám nejde se momentálně soustředit, vemte fixu nebo pastelku a obarvěte si jednu hranu Wheelu. Pomáhá to, protože se nemusíte soustředit jen na bílé nic.

Takže to byl nejstručnější článek jaký jsem byla schopná udělat a už budu pravidelně psát. Jen nevím zdali je správné řadit telekinezi do magie. ;)
 


Komentáře

1 Lucerna Lucerna | Web | 14. listopadu 2010 v 19:29 | Reagovat

nj poznam to ake to je ked je clovek unaveny a nema sil ani naladu neco pisat, alebo ist vobec na net :-D som na tom poslednej dobe podobne.. :D
nuz a k clanocku, hm o niecom podobnom moc som este nepocula ale ak to naozaj dokaze aj ked iba pri urcitej blizkosti tak si naozaj macher :-D ja na take veci moc neverim, ale na svete sa deje vela cudnych veci.. :-D

2 wheel wheel | E-mail | 29. května 2012 v 1:52 | Reagovat

Tsukiko ozvy se mi na email Perweres@seznam.cz
Ja ti pak řeknu proč...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama