Únor 2011

Skutek utek, ale zakopl a já ho chytla !

15. února 2011 v 22:09 | Tsukiko
Ha ten kdo četl (já vím že můj blog nikdo nečte) jeden článek, ve kterým jsem se zmiňovala o designu, že to prý není tak hrozný, tak hrozný je, zvlášť po mém zásahu, takže jsem se rozhodla ušít mu namíru nový oblek. Právě teď si s ním hraju, ale nebylo tam jen o designu, ale i o tom jak sem budu přidávat články.
Mám teorii, která už není teorií ale holým faktem (tedy zvlážť u mne), že kdykoliv někomu řeknu co mám v plánu, neuskuteční se to. A opravdu nevím na co jsem myslela když jsem ten článek předtím psala, ale stalo se a já opravdu své sliby neplnila. Bohužel. Ale co, nebudu spěchat =°.°=, budu blog obnovovat hezky popořádku, třeba by to mělo trvat i měsíc.

Krátký článek, dost mě to štve. A víte jak se pozná, že mám blog v provozu ? Pod článkem budou komentáře a ne jen moje a ne jen reklamy! xD

Telekineze

7. února 2011 v 23:17 | TsukikoProtože se věnuji telekinezi, chtěla bych sem o ní také něco přidat. V článcích bude nejrůznější co jsem kde četla a samozřejmě moje vlastní zkušenosti, když bude potřeba.

Slovo telekineze je původem z řečtiny, jako ostatně většina slov, a v podstatě znamená "vzdálený pohyb". Kdo neví, tak telekineze je schopnost, kterou má mimochodem každý, posouvat nebo rozpohybovat věc pomocí mysli na fyzické úrovni.Ribaibingu (Oživení)

5. února 2011 v 0:08 | Tsukiko
Ikon
Tak jsem se navrátila, doufajíc, že tentokrát se blogu budu plně věnovat, minimálně 3x do týdne. Začala jsem vlastnoručním, a popravdě odfláknutým designem, menším protříděním rubrik a vyrobení, také odfláknuté XD, ikonky. Taky jsem začala psát příběh a už zase nevím kudy kam ^^, jak s ním vůbec pokračovat. Ale budu se snažit. A taky chysám, že sem přidám to co jsem se dozvěděla ohledně esoteriky, přidám vám sem nové origami a rozhodla jsem se psát o anime, které jsem viděla, články jaké bylo o čem bylo atd..., momentail nevím jak se takovým článkům říká ^^. Taky vám chci něco nafotit, prostě je toho dost tak se budu snažit ! A byla bych ráda kdybyste zkritizovali můj design, přeci jen sem chodíte hlavně Vy, tak by bylo dobré abyste se tu cítili dobře. Proto neváhejte a cokoliv vám tu nevyhovuje, napište a já se to pokusím změnit.

Bai-bai ^^

P.S. : Design jsem dělala na počítači, a tam máme tu dlouhou obrazovku, takže na normální obrazovce to dopadlo docela dost jinak, ale nepřijde mi to strašný, docela se mi to líbí ^^, ale kdybyste s tím měli problém tak ty rozměry předělám ;)

Origami

4. února 2011 v 23:45 | Tsukiko

Esoterika

4. února 2011 v 23:40 | Tsukiko
  • Telekineze

Anime

4. února 2011 v 23:40 | Tsukiko
hh