Duben 2012

Disappointment

14. dubna 2012 v 22:47 | Tsukikon
Jsem opravdu hodně moc zklamaná táááákhle moc . Z čeho? No, prostě jsem strkala nos tam kam nemám.
Miluju kouzla a vím, že to jsou triky (většina z nich), ale dokud nevím jak to dělají, dokud je nepřistihnu, mám pořád pocit, že je to kouzlo. Nemluvím ale o triku s mincí nebo kartami.
Včera jsem si stáhla knihu Derrena Browna Magie a manipulace mysli. Já prostě tyhle věci miluju a chci se je naučit a s tím, že to jsou jenom triky, jsem smířená. Jenže dnes jsem náhodou v televizi přepla na Magic´s biggest secret kde ukazují jak se ty "kouzla" dělají. Zaujalo mě to tak, že jsem si to musela najít i na youtube. K mému - štěstí nebo neštěstí? - jsem našla video s levitací. (Jestli někdo viděl Crisse Angela jak z baráku levitoval nad parkovištěm, tak to je přesně ono -http://www.youtube.com/watch?v=O0MOVgzSU_E- )

V co opravdu věřím jsou asi čtyři věci.
1. Můžu vytvořit energii a tvarovat ji.
2. Telepatie existuje
3. Telekineze existuje
4. A levitace s chůzí po vodě existuje také.

Vždy když jsem viděla někoho levitovat, uklidňovala se "Je to vsuchu, oni se to naučili, tak já to taky dokážu". Protože jsem si myslela, že začít hned s levitací bude obtížné, začala jsem s telekinezí a říkala si "Když zvládnu telekinezi, zvládnu i levitaci. No, a potom jsem viděla to video. V duchu jsem si opravdu přála, aby alespoň někdo uměl doopravdy levitovat. A světe div se, oni to neumí. Bylo to pro mě opravdu zklamání. Když už jsem byla v tom oběvování, našla jsem i díl kde chodí po vodě. Tam už jsem si ani naděje nedělala "Určitě tam chodí po nějaké skleněné desce. OMYL!! Po skleněné desce nechodil, chodil po plastykové T^T http://www.youtube.com/watch?v=yIpdpaSC7sY Beh, po tak dlouhý době co jsem tu nebyla, už ani nevím, jak sem vkládat odkazy .3.

Vážně nechápu proč sem se na to koukala, ale asi bych se to později dozvěděla taky a možná by mě to zklamalo ještě víc. Každopádně, pořád věřím ve čtyři věci a stále se učím telepatii i telekinezi, po které bude následovat levitace a chození po vodě. Ale pořád mě štve, že ty, které jsem tolik obdivovala za to co umí, to nakonec nedokážou :C
Ale já to zvládnu, i kdybych se na ucho měla postavit, tak já to dokážu! Třeba budu první tak to asi nee kdo bude kouzlit doopravdy!

Nyaan, sem vykecaná a v jistý míře spokojená. Pokud to někdo dočetl - BRAVO ! :D Takže já jdu zase číst Derrena :3
Uh, teď když jsem si to přečetla, je to nějaký stručnější, myslela jsem, že jsem to rozepsala víc :D